UWAGA

ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE NASZYMI DIETAMI PROSIMY O SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ TELEFONICZNIE POD NUMEREM +48 882-419-111.

ZA UTRUDNIENIA NAJMOCNIEJ PRZEPRASZAMY

#FITFORYOU

Kod produktu: ZP
Stan magazynowy: Zasoby wyczerpane
49,00 zł
Sprawdź czy dowozimy pod twój adres

Dostępne opcje

Łukasz Socha

Rozpoczął swoją przygodę z gotowaniem 10 lat temu w angielskim Oxford.

Wraz ze swoim zespołem prowadzi jedną z popularnych restauracji znajdującej się na wrocławskich przedmieściach – Mlekiem i Miodem.

Łukasz w swoich potrawach przypomina o zapomnianych ziołach, smakach regionalnych mięs i serów, warzyw czy owoców – łącząc nowoczesne techniki kulinarne z tradycją.

Jakość produktów i dbałość o smak to dewiza naszego zespołu.

Justyna Barańska

Ukończyłam studia inżynierskie na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu oraz studia magisterskie na Śląskim Uniwersytecie Medycznym zdobywając tytuł dietetyka klinicznego.

Dietetyka jest moją pasją dlatego do każdego pacjenta podchodzę z sercem i empatią. Nie uznaję stosowania diet „na chwilę”, staram się przede wszystkim zmieniać nawyki żywieniowe pacjentów. Na bieżąco poszerzam wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. W swojej pracy łączę racjonalne żywienie z nauką medyczną. Właściwie skomponowana dieta dobrana indywidualnie do potrzeb, preferencji i upodobań żywieniowych każdego pacjenta, prawidłowe nawyki żywieniowe, a przede wszystkim zadowolenie i zdrowie pacjenta są najważniejszym celem mojej pracy.

Razem z F4U możesz zrzucić parę niepotrzebnych kilogramów, zaoszczędzić czas oraz fundusze domowe, a co najważniejsze - zacząć zdrowo żyć!

To prawdopodobnie najlepsza alternatywa posiłków dietetycznych.

FIT FOR YOU - przejdź na dietę z przyjemnością

Przykładowe menu:

  • Domowa wędlina serwowana z warzywami ogrodowymi, jajkiem gotowanym oraz pieczywem
  • Jogurt naturalny serwowany z musli oraz brzoskwinią
  • Wieprzowina serwowana z frytkami z batata oraz kolbą słodkiej kukurydzy
  • Ciasto biszkoptowe na mące gryczanej z suszonymi owocami
  • Sałatka serwowana z filecikami drobiowymi oraz grzankami

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!